/home/sportin04/domains/sportinnuland.nl/public_html
Sport in Nuland

  

Zomerdijk 4x4 met boarding 2017

Uitslagen en standen

 

Poule 1

               Team   wed. punten Dpv Dpt Saldo
1 JAGERS ISOLATIE 1 2 12 7 5
2 VERSTEGEN BOYS 1 2 6 4 2
3 TUIN EN KUNSTGRAS 0 0 0 0 0
4 MOMMERSTEEG  HOUTBOUW 0 0 0 0 0
5 TIELEMANS HEKWERK 0 0 0 0 0
6 CHEERS 0 0 0 0 0
7 WILDSE HUT 1 0 4 6 -2
8 AUTORIJSCHOOL  E. V. WEERT 1 0 7 12 -5

 


Poule 2

 

               Team   wed. punten Dpv Dpt Saldo
1 VERSTEGEN GIRLS 1 2 20 9 11
2 GERE OF NIE 1 2 14 8 6
3 MOVE 2B FIT 0 0 0 0 0
4 THE ROOKIES 0 0 0 0 0
5 LA LUZ ROJA 0 0 0 0 0
6 VAN DER VALK 0 0 0 0 0
7 BOSCH VAN WANROOY 1 0 8 14 -6
8 AKKERFIETJE 1 0 9 20 -11

 

Dinsdag 23 mei         uitslag
19.00 uur  Jagers Isolatie       - Autorijschool E. v.Weert  12-7
20.00 uur Verstegen Girls  - Akkerfietje    20-9
Woensdag 24 mei          
18.30 uur Verstegen Boys  - Wildse Hut    6 - 4
19.30 uur Bosch van Wanrooy  - Gere of Nie    8 - 14
Maandag 29 mei          
19.00 uur Autorijschool E. v.Weert  - Tielemans Hekwerk  
20.00 uur Move 2b Fit  - Van Der Valk    
Dinsdag 30 mei          
19.00 uur Mommersteeg Houtbouw - Tuin en kunstgras    
20.00 uur The Rookies - Akkerfietje    
Woensdag 31mei          
19.00 uur Jagers Isolatie - Wildse Hut    
20.00 uur La Luz Roja - Gere of Nie    
Donderdag 1 juni          
19.00 uur Tielemans Hekwerk - Cheers      
20.00 uur Verstegen Girls - Bosch van Wanrooy  
Dinsdag 6 juni          
19.00 uur Verstegen Boys - Tuin en kunstgras    
20.00 uur Gere of Nie - Van Der Valk    
Woensdag 7 juni          
19.00 uur Jagers Isolatie - Cheers      
20.00 uur La Luz Roja - The Rookies    
Donderdag 8 juni          
19.00 uur Wildse Hut - Tielemans Hekwerk  
20.00 uur Bosch van Wanrooy - Akkerfietje    
Zaterdag 10 juni          
15.00 uur Cheers - Autorijschool E. v.Weert  
16.00 uur Move 2b Fit - La Luz Roja      
17.00 uur Mommersteeg Houtbouw - Wildse Hut    
Maandag 12 juni          
19.00 uur Verstegen Boys   - Tielemans Hekwerk  
20.00 uur Van Der Valk         - Akkerfietje    
Dinsdag 13 juni          
19.00 uur Mommersteeg Houtbouw - Cheers      
20.00 uur Verstegen Girls - Gere of Nie    
Woensdag 14 juni          
19.00 uur Autorijschool E. v.Weert - Tuin en kunstgras    
20.00 uur Bosch van Wanrooy - The Rookies    
Donderdag 15 juni          
19.00 uur Wildse Hut - Cheers      
20.00 uur Move 2b Fit - Akkerfietje    
Zaterdag 17 juni          
15.00 uur Autorijschool E.v.Weert - Mommersteeg Houtbouw  
16.00 uur Verstegen Girls - The Rookies    
17.00 uur Bosch van Wanrooy - La Luz Roja      
Maandag 19 juni          
19.00 uur Jagers Isolatie - Verstegen Boys    
20.00 uur Move 2b Fit       - Gere of Nie    
Dinsdag 20 juni          
18.45 uur Tielemans Hekwerk - Tuin en kunstgras    
19.45 uur The Rookies - Van Der Valk    
20.45 uur Wildse Hut - Autorijschool E. v.Weert  
Woensdag 21 juni          
19.00 uur Jagers Isolatie - Mommersteeg Houtbouw  
20.00 uur La Luz Roja - Akkerfietje    
Donderdag 22 juni          
18.45 uur The Rookies - Gere of Nie    
19.45 uur Verstegen Girls - Move 2b Fit    
20.45 uur Verstegen Boys - Cheers      
Maandag 26 juni            
19.00 uur Jagers Isolatie - Tielemans Hekwerk  
20.00 uur Bosch van Wanrooy - Van Der Valk    
 Dinsdag 27 juni          
19.00 uur Wildse Hut - Tuin en kunstgras    
20.00 uur Verstegen Girls - La Luz Roja      
Woensdag 28 juni          
19.00 uur Verstegen Boys - Autorijschool E. v.Weert  
20.00 uur Gere of Nie - Akkerfietje    
Donderdag 29 juni          
18.45 uur Jagers Isolatie - Tuin en kunstgras    
19.45 uur Bosch van Wanrooy - Move 2b Fit    
20.45 uur Mommersteeg Houtbouw - Tielemans Hekwerk  
Zaterdag 1 juli          
15.00 uur Move 2b Fit - The Rookies    
16.00 uur Verstegen Boys - Mommersteeg Houtbouw  
17.00 uur La Luz Roja - Van Der Valk    
Maandag 3 juli          
19.00 uur Tuin en kunstgras - Cheers      
20.00 uur Verstegen Girls - Van Der Valk    
woensdag 5 juli         kruisfinale   Kruisfinales    
19.00 uur 1e poule 1 - 2e poule 2      
20.00 uur 1e poule 2 - 2e poule 1      
Vrijdag 7 juli          
19.00 uur                Troostfinale -        Troostfinale    
20.00 uur                     Finale -         Finale                

 



Deze website is gerealiseerd door: DigiFactory Webworks
Fotoalbum